Portal motocyklistów -> Aktualności
Zloty motocyklowe pękają w szwach.

29-06-2010 23:59

Motocykle przeżywają swoją drugą młodość powracając licznie na drogi w naszym kraju. Przynosi to dużo zmian nie tylko dla samych użytkowników motocykli. Zmiany dotyczą zarówno aspektów prawnych jak i  życia codziennego oraz poszerzania relacji międzyludzkich występujących nie tylko na drogach a również na poboczu mając na myśli zloty oraz wszelkie imprezy skierowane do motocyklistów oraz ich rodzin i szerszej publiczności. 


           


 


 


          Odwiedzając zloty motocyklowe przez ostatnie 4 lata nasunąć nam się może stwierdzenie, że przybywa zarówno motocyklistów jak i imprez. Targi motocyklowe stają się miejscami przepełnionymi moto-fanami nie tylko w godzinach szczytu imprez ale również w rannych godzinach odwiedzanych głównie przez osoby chcące uniknąć tłoku. Tego typu zachowanie możemy zobaczyć również na giełdach motocyklowych oraz ostatnio na zlotach motocyklowych. W ciągu tych lat imprezy motocyklowe zaczynają trafiać nie tylko do starszego grona ale również do młodszego pokolenia choćby studentów ( pokazy motocyklowe na juwenaliach w Olsztynie organizowane od czterech lat sięgają pułapu kilku tysięcy widzów) oraz młodzieży często dosiadającej nie tylko modnych i wygodnych skuterów, lecz również motocykli wyższych pojemności.


 


 


 


Zdjęcia powyżej od lewej- Juwenalia w Olsztynie i zlot w Cichanowie.


            Duża frekwencja na zlotach i imprezach motocyklowych to zarówno zasługa szybkiego przekazu informacji, czyli zasługa telefonów oraz Internetu. Coraz łatwiej trafić na informacje na temat zlotów motocyklowych oraz usłyszeć w gronie znajomych o uczestnictwie kogoś w tego typu imprezach bądź propozycji wspólnego wyjazdu na imprezę.


 


 


Zdjęcia powyżej - Zlot Forty Srebna Góra


            Rozrost liczebności zlotów oraz motocyklistów na zlotach daje swego rodzaju możliwości nie tylko dla sklepów motocyklowych, mamy tu na myśli akcje związane ze zbiórką krwi oraz zabawek i pieniążków dla domów dziecka czy dzieci w szpitalach. Co w podsumowaniu i porównaniu z niechęcią niektórych odnośnie pojawienia się w pobliżu kilkuset hałaśliwych motocykli zaczyna być bardziej wartościowe i miejmy nadzieję, że nie zabraknie motocyklistów, organizatorów oraz publiczności nie koniecznie na dwóch kołach.


 

Forum

 

Motofestiwal 2015

Cześć Zapraszamy wszystkich na kol ...

Reklama
Powered by socialo.pl
Copyright wkole.pl. All Rights Reserved.