Portal motocyklistów -> Aktualności
Czarne oblicze motocyklowego Kuryakyna

14-01-2011 22:04

Kuryakyn, amerykański producent akcesoriów motocyklowych, przedstawił nową gamę dodatków do motocykli typu chopper, cruiser i Honda Gold Wing. Obok tradycyjnych produktów w chromie, w ofercie znalazły się także nowe barwy - czarne tempomaty i manetki. To zupełna nowość na polskim rynku.


 
 


Choć wydawałoby się, że srebro i stal to podstawowe barwy motocykli typu cruiser i chopper, czerń może okazać się równie twarzowym kolorem dla tych potężnych maszyn. Teorię tę wcielił w życie Kuryakyn przedstawiając Black ISO-GRIPS – czarne jak noc, prążkowane manetki z miękką poduszką będące idealnym wykończeniem wielkich krążowników typu Harley-Davidson, Honda, Kawasaki, Suzuki czy Yamaha. W parze z manetkami idzie czarny tempomat - podpórka pod nadgarstek pozwalająca na kontrolowanie gazu bez konieczności ciągłego zaciskania dłoni na manetce.


 

W wychromowaniu Hondy Hold Wing 1800 pomoże nowy, odjechany spoiler Kuryakyn. Zakładany na centralny kufer posiada zintegrowane światła drogowe, kierunkowskazy oraz światła stopu – oczywiście w chromowanej wersji z systemem LED. Za to cacko zapłaci się niecałe 1000 zł, ale nie od dziś wiadomo, że Honda Gold Wing to wymagający zawodnik.


 

Z kolei nowe podesty dla kierowcy lub pasażera od Kuryakyn to połączenie wygody, jakości i wyglądu w jednym, oczywiście chromowanym, elemencie. Można je zamontować w pięciu punktach, posiadają regulację nachylenia, a polecane są tym, którzy w standardzie mają zwykłe podnóżki. Po zastosowaniu odpowiednich adapterów podesty będą pasować do większości motocykli Harley-Davidson, Honda, Suzuki, Kawasaki i Yamaha.


 


źródło: Lidor

Forum

 

Motofestiwal 2015

Cześć Zapraszamy wszystkich na kol ...

Reklama
Powered by socialo.pl
Copyright wkole.pl. All Rights Reserved.