Portal motocyklistów -> Aktualności
Zloty motocyklowe 2011

10-02-2011 12:37

Rok 2011 szykuje dla motocyklistów naprawdę niezłą dawkę imprez. Organizowaniem zlotów interesuje się już coraz więcej osób. Dla motocyklisty to dobra wiadomość pod warunkiem że ceny wyjazdu na zlot nie są powalające. Biorąc pod uwagę inne koszta oraz nocleg stajemy często przed pytaniem "jechać, czy nie?". By każdy motocyklista uzbierał na wyjazd postanowiliśmy zainteresować wszystkich tym tematem już dzisiaj. Przeglądajcie wydarzenia, planujcie wyjazdy razem z znajomymi a osobną skarbonkę przeznaczcie na tego typu imprezy.


 


 


   Poniżej prezentujemy kilka zlotów motocyklowych organizowanych w roku 2011. Są to informacje na temat zlotów już opublikowanych, jednak prosimy pamiętać o sprawdzaniu dat rozpoczęcia i ich aktualność na stronach organizatorów w celu uniknięcia przykrych niespodzianek.


   Już w lutym mamy możliwość dobrej zabawy w dużym klubie w centrum miasta Wrocław. Impreza o nazwie Bikers Night Wrocław rozpoczyna się 26 lutego o godzinie 18. Więcej informacji znajdziemy na stronie www.wroclaw.gremium.pl


 


      


 


   Wśród imprez znajdują się również bazary motocyklowe. Jednym z najbliższych jest Szczeciński Bazar motocyklowy planowany na 19-tego i 20-tego marca. Będzie to pierwszy w historii Szczecina bazar motocyklowy. Tego samego miesiąca tydzień później odbędzie się również Bydgoski Bazar Motocyklowy, który odbędzie się 26 marca i potrwa do 27 marca (sobota i niedziela).  


   W kwietniu zacznie nas rozgrzewać nie tylko pogoda ale również Ogólnopolskie Targi Motocyklowe we Wrocławiu. Impreza dwudniowa pod nazwą Wrocław Motorcycle Show wystartuje 2-go kwietnia. Producenci motocykli, ubrań i akcesoriów z całego świata postarają się zapewnić nam wiele wrażeń.


   Jedną  z ważniejszych imprez motocyklowych jest z pewnością Rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Częstochowie. Motocykliści z całej Polski zjeżdżają się tego dnia by wspólnie rozpocząć sezon motocyklowy i uczestniczyć w mszy na Jasnej Górze. Rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Częstochowie 2011 planowane jest na 17- tego kwietnia.


   Do imprez warto również zaliczyć te których głównym założeniem jest pomoc potrzebującym. Takimi są na pewno organizowane w całej Polsce imprezy pod nazwą "Motoserce". W Gdańsku odbędzie się pierwsza impreza już 16-tego kwietnia (sobota).


 Informacje na temat powyższych oraz pozostałych zlotów znaleść można w dziale kalendarz wydarzeń.

Forum

 

Motofestiwal 2015

Cześć Zapraszamy wszystkich na kol ...

Reklama
Powered by socialo.pl
Copyright wkole.pl. All Rights Reserved.