Portal motocyklistów -> Aktualności
Wiosna! Jak się ubieramy?

20-03-2011 22:05

21 marca świętują nie tylko wagarowicze. Z pewnością na drogach pojawi się mnóstwo fanów dwóch kółek. Pomimo czekających nas wielu słonecznych dni warto przygotować się na każdą pogodę. W tym celu postaraliśmy się przetestować dla was kilka produktów z najnowszej oferty sieci sklepów LIDL.


 


 


 


 


Zacznijmy od tego, co jest najbliżej naszego ciała, a mianowicie bielizny termoaktywnej. W jej skład wchodzą spodnie oraz koszulka na długi rękaw. Główne zalety to z pewnością utrzymywanie odpowiedniej temperatury ciała nie ograniczając przy tym ruchu. Tkanina  zapewnia nam właściwe odprowadzanie wilgoci oraz utrzymuje komfort oddychania skóry. Jest to nieporównywalnie lepsze od zakładania dwóch par spodni oraz bluz.


  


Każdego z nas, przynajmniej raz zaskoczył podczas podróży deszcz. Uczucie dalszej jazdy w mokrym ubraniu nie należy do najmilszych. Odpowiednim przygotowaniem na tego typu sytuacje jest założenie kombinezonu przeciwdeszczowego. Jakość kombinezonu zauważalna jest w zadbaniu o szczegóły, takie jak podszewka, odblaski, wyloty przy nogawkach, wewnętrzna kieszeń oraz dodatkowe zabezpieczenie suwaka przed dostaniem się wilgoci oraz powietrza. Całkowite zabezpieczenie przed deszczem zapewnią nam ochraniacze na buty, które również posiadają odblaski, ściągacze oraz gumową antypoślizgową podeszwę.


  


W nasze dłonie wpadły także rękawice dla motocyklisty. Wykonane z kilku rodzajów materiałów, solidnie zszytych zabezpieczyły nasze dłonie w czasie testu przed zimnem i deszczem. Warto podkreślić zastosowanie dodatkowego, usztywnionego elementu chroniącego kostki oraz odblaski.


Nie zapominajmy również o naszych nereczkach! narażonych na zimno. W tym celu testowaliśmy pas ochronny na nerki. Trzeba przyznać, że idealnie dopasowuje się on do ciała, natomiast dodatkowy odblask z pewnością podkreśli naszą widoczność na drodze.


  


Dobrze, al co zrobić gdy po deszczu wyjrzy słoneczko? w tym celu potrzebna  torba bądź plecak. Wygodny w zastosowaniu będzie plecak mocowany do baku, który pomieści cały nasz przeciwdeszowy ekwipunek. W testowanym plecaku doceniamy dużą ilość przegródek, wbudowany mapnik, wewnętrzną kieszeń z siatki oraz elementy odblaskowe. Dobry kształt oraz odpowiednia wielkość pozwolą pomieścić wiele przedmiotów.


  


Powyższe produkty oraz wiele innych nabędziecie w sklepach sieci LIDL.


Więcej informacji o produktach oraz filmy znajdziecie na stronie:


http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/lidl_pl/hs.xsl/offerdate.htm?offerdate=17310

Forum

 

Motofestiwal 2015

Cześć Zapraszamy wszystkich na kol ...

Reklama
Powered by socialo.pl
Copyright wkole.pl. All Rights Reserved.