Portal motocyklistów -> Aktualności
W zdrowym ciele zdrowy duch

30-03-2011 13:26

Rozpoczęcie sezonu to nie tylko przygotowania motocykli. Warto zadbać również o swoje ciało oraz dobre samopoczucie. Jaką dyscyplinę sportu można wziąć pod uwagę  i jak się do niej przygotować? Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie.


 


 


 


 


Dwa kółka to nie tylko motocykl, to również rower. Jazda na rowerze jest bardzo dobrym treningiem przygotowującym nasze ciało do niewygodnej dla kręgosłupa długotrwałej jazdy na motocyklu (dalekie wypady na zloty motocyklowe). By czuć się komfortowo i wygodnie podczas jazdy ważny jest odpowiedni strój. Na rynku pojawiły się ostatnio warte uwagi produkty firmy Gatta Active. Kolekcja na sezon wiosna-lato 2011 zawiera bieliznę termoaktywną zarówno dla kobiet jak i mężczyzn aktywnie uprawiających sporty, m.in. jazdę na rowerze, bieganie czy wspinaczkę.


      


 


Bielizna termoaktywna to rozwiązanie zarówno dla zawodowych sportowców, jak i amatorów, prowadzących aktywny tryb życia. Wykorzystana w niej technologia stanowi przedłużenie naturalnej warstwy skóry, dzięki czemu pozwala utrzymać optymalną ciepłotę ciała, a także umożliwia oczyszczanie organizmu z toksycznych produktów przemiany materii. Bielizna wykonana jest bardzo starannie techniką bezszwową, dwuwarstwową. Wygląda solidnie i ładnie a w dotyku jest przyjemna. Dostępna w różnych modnych kolorach.


         


Bielizna termoaktywna Gatta Active to przede wszystkim koszulki z krótkim rękawem i szorty. Koszulki jak i szorty bardzo dobrze opinają ciało. Ich dobrym rozwiązaniem są bardziej elastyczne elementy materiału.


 


W kolekcji znaleźć można ciekawe, wyjątkowo kobiece propozycje. Zostały zaprojektowane tak, by podkreślić kształt talii i pośladków. Wiosną i latem Gatta Active proponuje przylegające do ciała topy oraz bezszwowe, zapewniające pełen komfort szorty. Także mężczyźni znajdą wśród propozycji ciekawe wiosenno-letnie modele dla siebie. Będą to dopasowane T-shirty, wykonane z termoaktywnej przędzy, doskonałe na siłownię, jazdę na rowerze czy wspinaczkę wysokogórską.


 


Więcej informacji znajdziecie na:


www.gattaactive.pl


 

Forum

 

Motofestiwal 2015

Cześć Zapraszamy wszystkich na kol ...

Reklama
Powered by socialo.pl
Copyright wkole.pl. All Rights Reserved.