Portal motocyklistów

pomysł

 

1. Nie mogę założyć konta.

 

By założyć poprawnie konto należy: ustawić klawiaturę na polskie znaki, wyłączyć CapsLock-a, wpisać bez polskich znaków login, hasło, maila, oraz przepisać koda z obrazka i po przeczytaniu regulaminu zaznaczyć potwierdzenie zaakceptowania regulaminu. Możliwe, że filtr antyspamowy na poczcie nie przepuścił wiadomości bądź trafiła do folderu spam.

 

2. Nie dotarł do mnie e-mail z linkiem aktywacyjnym.

 

Jeśli nie dotarł mail z linkiem aktywacyjnym prosimy z podawanego maila przesłać na adres wkole.pl@gmail.com wiadomość z loginem a w ciągu 12-24 godzin konto zostanie aktywowane ręcznie i potwierdzenie prześlemy w odpowiedzi.

 

3. Zapomniałem hasła.

 

Jeśli zapomnieliśmy hasło musimy wybrać odzyskaj hasło i wpisać login oraz e-mail w celu generacja nowego hasła, które zostanie wysłane na naszą pocztę.

 

4. Po zalogowaniu wylogowuje mnie ze strony.

 

Jest otwarte zbyt dużo podstron portalu. Należy pozamykać wszystkie podstrony i pozostawić jedną w celu ponownego zalogowania.

 

5. Zapomniałem ligin i hasło.

 

Jeśli zapomnieliśmy login to polecamy przejrzeć pocztę z wiadomością rejestracyjną bądź przesłanie do nas na adres wkole.pl@gmail.com wiadomość z prawdopodobnym loginem/mi. Postaramy się w miarę możliwości przejrzeć i odszukać login oraz odesłać dane w odpowiedzi.

 

Profil.

 

6. Mój profil został usunięty/zablokowany.

 

Jeśli użytkownik nagminnie łamie zasady regulaminu bądź spamuje, konto zostaje blokowane bądź całkowicie usuwane.

 

7. Czy mogę dodać link do innej strony związanej z motoryzacją w profilu?

 

Nie. W profilu jest niedozwolone dodawanie linków badź nazw innych stron motoryzacyjnych itp.

 


8. Można założyć fikcyjne konto?

 

Nie można. Nie ma opcji zakładania kont fikcyjnych. zakładanie kont tego typu będzie traktowane jaki plagiaty i naruszanie regulaminu. Konta będą usuwane zarówno fikcyjne jak i konta innych użytkowników stworzone z tego samego IP.

 

 

Zdjęcia, filmy.

 

9. Jak dodaje zdjęcie bądź film to nie wyświetla mi się.

 

Każde dodane zdjęcie musi poczekać na akceptację administratorów. Zdjęcia administratorzy akceptują kilka razy dziennie. Ma to na celu usuwania na bieżąco zdjęć niedozwolonych. Szacowany odstęp pomiędzy dodawaniem zdjęć 1-12 godzin, średnio co 3godziny.

 

Reklamujące przedmiot, który chcemy sprzedać bądź usługę.

Erotyczne, z zabarwieniem erotycznym bądź nieprzyzwoite.

Nie przedstawiające użytkownika a inną osobę. Dotyczy również Panów.

Często rozpowszechniane (ostatnio popularne z tekstami: " ...wolę śmierć na motorze...")

Wszelkie łazienkowe, pokojowe, robione w lustrze, z dekoltem na wierzchu itp. typu fotka.

Przedstawiające motocykl bądź inny pojazd gdzie autorem zdjęcia nie jest użytkownik i nie posiada praw.

 

10. Zdjęcie bądź film po dodaniu nie pojawiło się na moim profilu.

 

Zdjęcie zostało określone jako niedozwolone. W trosce o młodszych użytkowników, praw autorskich, kulturę na portalu i dążenie do stworzenia portalu motocyklistów a nie pseudo motocyklistów zestawiliśmy kategorie zdjęć niedozwolonych na portalu. Zdjęcia te będą usuwane podczas moderacji administratorów. Użytkownicy nagminnie dodający niedozwolone zdjęcia będą usuwani z portalu bez ostrzeżenia. Kategorie nie są dzielone na mężczyzn i kobiety, każda kategoria jest kierowana zarówno do kobiet i mężczyzn.

 

11. Zniknęło zdjęcie bądź film z mojego profilu.

 

Zdjęcia i filmy niedozwolone na portalu zostają wyłapywane i usuwane nawet po akceptacji bez powiadamiania użytkownika o usunięciu zdjęcia.

 

12. Jak dodam zdjęcie do konkursu to nie pojawia się w konkursie.

 

Zdjęcia dodane do konkursu zostają wyświetlone po zakończeniu czasu dodawania zdjęć. Każde dodane zdjęcie do tego czasu przebywa w bazie i po selekcji co do zgodności tematycznej z konkursem pojawi się pierwszego dnia trwania okresu głosowania w konkursie.

 

13. Zdjęcie jest mojego autorstwa, nie pojawia się po dodaniu, co mam zrobić?

 

Jeśli jesteśmy w 100% autorami zdjęcia bądź posiadamy pisemną zgodę autora na rozpowszechnianie zdjęcia możemy zgłosić się do administracji w celu uwiarygodnienia praw autorskich zdjęcia.

 

14. Widziałem, że ktoś ma nie swoje zdjęcie, zgłosić to?

 

Zgłaszając zdjęcia dbamy wspólnie o stworzenie portalu motocyklistów a nie pseudo motocyklistów. Każde usunięte niedozwolone zdjęcie pomaga w porządkowaniu portalu.

 

15. Czy zdjęcia dodawane w Porady muszą być mojego autorstwa?


Każde dodane zdjęcie zawierające link do strony autora zdjęcia może zostać dodane. Ważne by mieć pewność, że strona na jakiej się znajdowało jest stroną autora zdjęcia.

 


Poczta, czat, forum.

 

16. Nie wyświetlają mi się wiadomości w czacie.

 

Czat jest formą wyskakującego okienka gdzie przesłanie poprawnie wiadomości jest zależne od szybkości łącza i pobieranych danych w tym momencie przez użytkownika. Przy dużym obciążeniu treść może nie dotrzeć do adresata. Zalecamy podczas korzystania z czatu nie odświeżać innych podstron oraz nie pobierać plików.

 

17. Można się reklamować na portalu?

 

W celu reklamy zapraszamy do podstrony reklama. Inne formy reklamy poprzez wysyłanie wiadomości, spamowanie będzie traktowane jako łamanie regulaminu.


Forum

 

Motofestiwal 2015

Cześć Zapraszamy wszystkich na kol ...

Reklama
Powered by socialo.pl
Copyright wkole.pl. All Rights Reserved.